Luchtvervuiling door remstof kan even schadelijk zijn als dieseluitlaat op immuuncellen

Luchtvervuiling door remstof kan even schadelijk zijn als dieseluitlaat op immuuncellen Remstof bestaat uit ijzerdeeltjes, waarvan studies hebben aangetoond dat ze schadelijk zijn voor de menselijke gezondheid. pdsci / Shutterstock

De schadelijke invloed van luchtvervuiling veroorzaakt door dieseluitlaatgassen op onze gezondheid is bekend. Haar verantwoordelijk voor het veroorzaken van alles van ademhalingsproblemen tot dementie en zelfs bepaalde soorten kanker. Maar wat de meeste mensen zich niet realiseren, is dat uitlaatgassen niet de enige oorzaak van luchtvervuiling zijn. In feite tot 55% van de verkeersvervuiling langs de weg is gemaakt van niet-uitlaatdeeltjes, met ongeveer 20% van die vervuiling remstof. En zoals ons laatste onderzoek onthult, kunnen deze deeltjes dat zijn net zo schadelijk voor onze longen als uitlaatgassen.

Samengesteld uit ijzerdeeltjes, wordt remstof veroorzaakt door wrijving tussen de ijzeren remrotor die op de remblokken slijpt wanneer een voertuig vertraagt. Dit remstof wordt dan weggesleten en komt in de lucht terecht. En als recent onderzoek uitgevoerd door mij en mijn collega's gevonden, remstof veroorzaakt ontstekingen in de longcellen met dezelfde ernst als dieseldeeltjes.

Door remstofdeeltjes toe te voegen aan macrofagen - de cellen die verantwoordelijk zijn voor het opruimen van de longen van binnendringende bacteriën, afval en puin - we zagen een toename van bijna 185% in de ontstekingsactiviteit van de cel. Niet alleen dat, we ontdekten ook dat remstof de afweercellen verhinderde te vernietigen Staphylococcus aureus - een bacteriesoort die verantwoordelijk is voor longontsteking. Wederom bleek het remstof even giftig te zijn als dieseldeeltjes.

Deze ontdekking kan betekenen dat vervuiling door remstof kan bijdragen aan het hoge aantal borstinfecties en kikkerachtige "stadskelen" die door mensen worden gemeld wonen en werken in stedelijke gebieden. Omdat de geïsoleerde cellen die we in onze experimenten hebben gebruikt, anders kunnen werken dan cellen in de longen van een levende mens, is verder onderzoek nodig om te bevestigen of blootstelling aan deeltjes bijdraagt ​​aan het infectierisico bij mensen.

Giftig remstof

Geïntrigeerd door deze nieuwe bevinding, wilde ons team weten welke functies van remstof het zo giftig maken. Verkeersvervuilingsdeeltjes kunnen vele duizenden materialen bevatten, waaronder koolstof, koolwaterstoffen en bacteriële toxines. Maar vanwege de materialen waarvan moderne remmen zijn gemaakt, is het stof dat ervan afhangt zeer metaalachtig - inclusief veel soorten metaal, zoals ijzer, koper, titanium en magnesium dat studies oorzaak hebben aangetoond stress en schade aan menselijke cellen.

Ons team identificeerde deze metalen als de boosdoeners door ze chemisch te blokkeren. Dit zorgde ervoor dat ze niet langer in werking konden treden wanneer remstof of dieseluitlaatdeeltjes aan de cellen werden toegevoegd. Met de metalen buiten werking bleven de macrofagen bacteriën vernietigen en verhoogden hun ontstekingssignalen niet nadat ze waren blootgesteld aan remstof of dieseluitlaatdeeltjes.

Hoewel we verwachtten dat deze celreactie zou optreden voor zeer metaalachtig remstof, waren we verrast om te ontdekken dat metalen ook de toxiciteit van dieseluitlaatgassen veroorzaakte. Dit komt omdat dieseluitlaatdeeltjes aanzienlijk minder metaalsoorten bevatten dan remstof - slechts drie vergeleken met de veertien die we in remstof vonden. Vanadium was het enige metaal dat in wisselwerking stond met de macrofagen en was ook aanwezig in zowel remstof als dieseluitlaatdeeltjes. We vroegen ons af of het verantwoordelijk was voor het veroorzaken van deze inflammatoire effecten.


Haal het laatste uit InnerSelf


Luchtvervuiling door remstof kan even schadelijk zijn als dieseluitlaat op immuuncellen Vanadium was het enige metaal dat werd aangetroffen in zowel remstof als dieseluitlaat. TonelloFotografie / Shutterstock

Ons onderzoek toont aan dat niet-uitlaatdeeltjes even schadelijk kunnen zijn voor onze gezondheid als uitlaatemissies. Remstof is een belangrijk bestanddeel van luchtvervuiling en draagt ​​tot bij 20% van verkeersgerelateerde deeltjes. Dit aantal zal naar verwachting alleen maar toenemen, aangezien het beleid en de technologieën die worden geïntroduceerd alleen gericht zijn op het verminderen van uitlaatemissies. Hoewel vermindering van uitlaatemissies een belangrijk doel voor de volksgezondheid is, laten onze bevindingen zien dat we manieren nodig hebben om niet-uitlaatgassen, zoals remstof, te verminderen.

Veel voertuigen, waaronder elektrische, bevatten echter metalen componenten in de koppeling, motor en remmen. Het ontwerpen van technologieën die bestand zijn tegen wrijving en slijtage kunnen belangrijk zijn bij het verminderen van deze schadelijke verontreinigende stoffen.

Meer fietsen of wandelen, de bus pakken of autodelen kan de congestie in de gebieden waar we wonen en werken verminderen. Dit zou een manier kunnen zijn om het aantal voertuigen dat mee moet kruipen in het verkeer te verminderen - en kan ook de druk op hun koppelingen, banden en remmen verminderen en uiteindelijk de vervuilingslast op onze longen verminderen.The Conversation

Over de auteur

Liza Selley, postdoctoraal onderzoeker, MRC-afdeling Toxicologie, University of Cambridge

Dit artikel is opnieuw gepubliceerd vanaf The Conversation onder een Creative Commons-licentie. Lees de originele artikel.

Verwante Boeken

The Human Swarm: Hoe onze samenlevingen opkomen, bloeien en vallen

door Mark W. Moffett
0465055680Als een chimpansee zich op het grondgebied van een andere groep begeeft, zal deze vrijwel zeker worden gedood. Maar een New Yorker kan met heel weinig angst naar Los Angeles - of Borneo - vliegen. Psychologen hebben er weinig aan gedaan om dit te verklaren: al jarenlang hebben ze geoordeeld dat onze biologie een harde bovengrens stelt - over 150-mensen - over de omvang van onze sociale groepen. Maar menselijke samenlevingen zijn in feite veel groter. Hoe kunnen we - in grote lijnen - met elkaar overweg? In dit paradigma-verbrijzelende boek, baseert bioloog Mark W. Moffett zich op bevindingen in de psychologie, sociologie en antropologie om de sociale aanpassingen te verklaren die samenlevingen binden. Hij onderzoekt hoe de spanning tussen identiteit en anonimiteit bepaalt hoe samenlevingen zich ontwikkelen, functioneren en falen. Overtreffen Geweren, ziektekiemen en staal en te sapiens, De menselijke zwerm onthult hoe de mensheid uitgestrekte beschavingen met een ongeëvenaarde complexiteit heeft gecreëerd - en wat het zal kosten om ze te ondersteunen. Beschikbaar op Amazon

Environment: The Science Behind the Stories

door Jay H. Withgott, Matthew Laposata
0134204883Milieu: de wetenschap achter de verhalen is een bestseller voor de inleidende milieukunde die bekend staat om zijn studentvriendelijke verhaalstijl, de integratie van echte verhalen en casestudy's en de presentatie van de nieuwste wetenschap en onderzoek. De 6th Edition biedt nieuwe mogelijkheden om studenten te helpen om verbanden te leggen tussen geïntegreerde casestudy's en de wetenschap in elk hoofdstuk, en biedt hen mogelijkheden om het wetenschappelijke proces toe te passen op milieuzorg. Beschikbaar op Amazon

Feasible Planet: een gids voor een duurzamer leven

door Ken Kroes
0995847045Maak je je zorgen over de toestand van onze planeet en hoop je dat overheden en bedrijven een duurzame manier vinden om te leven? Als je er niet te hard over nadenkt, kan dat werken, maar zal het wel? Alleen gelaten, met aanjagers van populariteit en winst, ben ik er niet zo van overtuigd dat dat zal lukken. Het ontbrekende deel van deze vergelijking is jij en ik. Individuen die geloven dat bedrijven en overheden beter kunnen doen. Individuen die geloven dat we door actie, we een beetje meer tijd kunnen kopen om oplossingen voor onze kritieke problemen te ontwikkelen en te implementeren. Beschikbaar op Amazon

Van de uitgever:
Aankopen op Amazon gaan om de kosten van het brengen van je te bekostigen InnerSelf.com, MightyNatural.com, en te ClimateImpactNews.com zonder kosten en zonder adverteerders die je surfgedrag volgen. Zelfs als u op een link klikt maar deze geselecteerde producten niet koopt, betaalt alles wat u bij hetzelfde bezoek op Amazon koopt, een kleine commissie. Er zijn geen extra kosten voor u, dus draag alstublieft bij aan de moeite. Je kan ook gebruik dan deze link te gebruiken op elk gewenst moment voor Amazon, zodat u ons kunt helpen onze inspanningen te ondersteunen.

al
enafarzh-CNzh-TWnltlfifrdehiiditjakomsnofaptruessvtrvi

volg InnerSelf op

facebook-icontwitter-iconrss-icoon

Ontvang de nieuwste via e-mail

{Emailcloak = off}

VAN DE REDACTIE

De dag van afrekening is gekomen voor de GOP
by Robert Jennings, InnerSelf.com
De Republikeinse partij is niet langer een pro-Amerikaanse politieke partij. Het is een onwettige pseudo-politieke partij vol radicalen en reactionairen met als doel het verstoren, destabiliseren en ...
Waarom Donald Trump de grootste verliezer van de geschiedenis zou kunnen zijn
by Robert Jennings, InnerSelf.com
Bijgewerkt 2 juli 20020 - Deze hele coronavirus pandemie kost een fortuin, misschien 2 of 3 of 4 fortuinen, allemaal van onbekende grootte. Oh ja, en honderdduizenden, misschien een miljoen mensen zullen sterven ...
Blue-Eyes vs Brown Eyes: hoe racisme wordt onderwezen
by Marie T. Russell, InnerSelf
In deze aflevering van Oprah Show uit 1992 leerde de bekroonde antiracistische activist en opvoeder Jane Elliott het publiek een harde les over racisme door te laten zien hoe gemakkelijk het is om vooroordelen te leren.
Er komt een verandering ...
by Marie T. Russell, InnerSelf
(30 mei 2020) Terwijl ik het nieuws bekijk over de gebeurtenissen in Philadelphia en andere steden in het land, doet mijn hart pijn voor wat er gebeurt. Ik weet dat dit deel uitmaakt van de grotere verandering die doorgaat ...
Een lied kan het hart en de ziel verheffen
by Marie T. Russell, InnerSelf
Ik heb verschillende manieren om de duisternis uit mijn hoofd te verwijderen wanneer ik merk dat het is binnengeslopen. Een daarvan is tuinieren of tijd doorbrengen in de natuur. De andere is stilte. Een andere manier is lezen. En een die ...