Mei 2009 Afstemming: Neptunus

Dit artikel bevat informatie die nuttig kan zijn voor iedereen, maar is specifiek geschreven voor diegenen die Pluto hebben gepositioneerd tussen 25 en 27 graden van Leeuw in hun geboortehoroscoop. Dit omvat degenen die geboren zijn tussen September 1954 en februari 1955, tussen juli en september 1955, en tussen februari en augustus 1956.

Pam Younghans

Ik heb nagedacht over de betekenis van de Neptunus-Cheiron-Jupiter-lijn van mei tegenover mijn eigen geboorteland Pluto sinds een paar weken - maar pasgeleden kwam het bij me op omdat er een groep van ons is die dezelfde energieën zal werken , kunnen we als groep profiteren van wat de uitlijning zou kunnen betekenen.

Mijn bedoeling met deze discussie is om te delen welke informatie ik intern en extern kan verzamelen die ons kan helpen bij het navigeren van de afstemming. Toegegeven, we kijken naar energieën die een aantal maanden hun piek niet bereiken - maar omdat ik vind dat deze afstemming een integraal onderdeel is van het proces dat is uitgezet om te resulteren in 2012, zal het nuttig zijn om je bewust te zijn van wat ons te wachten staat.

We hebben allemaal Pluto in een ander deel van onze hitlijsten, en hebben een unieke relatie met de verschillende persoonlijke planeten, dus deze discussie zal niet specifiek zijn over waar de ervaring van elke persoon waarschijnlijk zal spelen - maar we kunnen kijken naar een aantal algemene betekenissen en trends die nuttig zouden moeten zijn.

Mijn algemene opvatting van de May 2009-afstemming is dat het een versterkte mogelijkheid is voor spirituele genezing en bewustzijn voor ons allemaal op planeet Aarde - maar op de een of andere manier is deze kans met name belangrijk voor degenen in onze groep. De afstemming vormt precies tegenover onze geboorteplaats Pluto, wat betekent dat er druk van de buitenwereld kan zijn die ons in een nieuwe fase van het zijn duwt in plaats van iets dat meer organisch of spontaan gebeurt. En aangezien dit Pluto is, is er potentieel voor deze energie om ons aanzienlijk vooruit te helpen in de manifestatie van onze missie op de planeet, door ons te helpen genezen en boven de angsten uit te stijgen die ons tot dit punt hebben beperkt.

Naast mijn eigen gedachten en inzichten zal ik in deze discussie bijdragen opnemen van verschillende astrologen wiens werk ik waardeer. Het combineren van de essentie van deze beschrijvingen zou ons moeten helpen begrijpen hoe de afstemming met ons kan werken.

Waarom mag 2009?

Vanaf dit moment (mei 2008) zijn Neptunus en Chiron ongeveer 3 graden van elkaar verwijderd in Waterman, dus worden ze al als conjunct beschouwd. Dit betekent dat we op subtiele manieren al met tweederde van de betrokken energieën werken - maar Neptunus en Chiron zullen niet serieus beginnen te werken met onze gedeelde Pluto tot 2009.

En hoewel Neptune en Chiron hun exacte conjunctie niet vormen tot februari 17, 2010, zijn ze praktisch conjunct van elkaar afhankelijk wanneer Jupiter Neptunus verenigt op mei 27, 2009 op 26 ° 29 'van Aquarius. Met Cheiron gelokaliseerd op 26 ° 14 'van Aquarius op die dag, is er zeer weinig afstand tussen de drie spelers. Bovendien gaat Neptunus retrograde op mei 29 en Chiron gaat retrograde op mei 30, wat betekent dat beide stationair zijn en zeer sterk tijdens die week van de Jupiter-Neptunus conjunctie.


Haal het laatste uit InnerSelf


Dit alles richt onze aandacht op de laatste week van mei 2009 voor het hoogtepunt van deze energieën, met bijbehorende evenementen die van vroege lente 2009 tot laat in de winter 2010 uitkomen.

Wat betekent het allemaal?

Neptunus-conjunctie Chiron combineert de energieën van spirituele transcendentie met emotionele genezing en ascensie. Voeg daarbij de invloed van Jupiter, wiens taak het is om te versterken wat hij aanraakt. Klinkt als een krachtige tijd voor mij.

Focus dan die verhoogde energie als een schijnwerper op de planeet Pluto in elk van onze kaarten - de planeet die onze behoefte vertegenwoordigt om impact te hebben op de wereld; om een ​​gevoel van missie, doel en betekenis te vervullen; om opgemerkt te worden; en om hartstochtelijk en creatief betrokken te zijn bij het proces van leven.

Astroloog Steven Forrest beschrijft Pluto als "de realisatie van iemands bestemming, de herkenning van de absurditeit van alle enge nastrevens, en de ontwikkeling van het vermogen om de waarheid te onderscheiden". Hij schrijft ook dat Pluto 'het deel van jou vertegenwoordigt dat kan omgaan met de donkere kant van het leven en betekenis en energie kan creëren in het aangezicht ervan'.

Dit lijkt erop te wijzen dat onze groep een speciale en specifieke rol te spelen heeft in een tijd waarin genezing en een verhoogd perspectief bijzonder nodig zijn. De eerste stap omvat, zeker, onze eigen individuele reizen van transcendentie en ontwaken. Maar aangezien Pluto wordt verwerkt in elk van onze grafieken, terwijl we door het genezingsproces gaan, zal het rechtstreeks invloed hebben op hoe ieder van ons onze grotere missie op de planeet manifesteert.

De vorige Neptunus-doorgang naar onze Natale Pluto

Omdat we allemaal "van een bepaalde leeftijd" zijn, hebben we het voordeel dat we oud genoeg zijn (en wijs!) Om een ​​eerdere doorreis van Neptunus naar onze geboorteplaats Pluto te ervaren. Die doorvoer was een vierkant aspect en vond vijf keer plaats over een periode van twee jaar: van laat 1967 tot laat 1969.

Natuurlijk waren we toen allemaal jong en het is misschien moeilijk om precies te herinneren wat we aan het doen waren tijdens onze twee jaar durende periode. Maar we kunnen naar de nieuwskoppen van die jaren kijken om ons te helpen herinneren en om enkele thema's voor ons te leveren om mee te werken.

Over het algemeen waren de late '60s een turbulente tijd in de Verenigde Staten, met oorlogsprotesten, demonstraties van burgerrechten en de onlusten op de Democratische Nationale Conventie. Verschrikkelijke waarheden over misbruik van macht en oorlogsmisdaden kwamen op de voorgrond. Leugens werden onthuld en desillusie was sterk.

Martin Luther King, Jr. en Bobby Kennedy werden vermoord. De paus veroordeelde anticonceptie. Richard Nixon won het voorzitterschap en legde de basis voor verdere desintegratie van bestaande machtsstructuren. Senator Edward Kennedy reed van de Chappaquiddick-brug, resulterend in een schandaal dat zijn politieke carrière dreigde te beëindigen.

Aan de positieve kant werden ook in die jaren veel vorderingen gemaakt. De VS vloekte in onze eerste Afrikaans-Amerikaanse Supreme Court Justice, de musical "Hair" opende op Broadway, de Corporation for Public Broadcasting werd opgericht, de eerste succesvolle harttransplantatie werd uitgevoerd. President Johnson heeft de Civil Rights Act ondertekend. Golda Meir werd de eerste vrouwelijke premier van Israël.

John Lennon en Yoko Ono hebben het "bed-in voor de vrede" opgevoerd en hebben "Give Peace a Chance." De Stonewall-rellen in NYC markeerden het begin van de moderne homorechtenbeweging. De omslag van het nummer 20, 1969 van juni van Tijd Het tijdschrift had een spandoek met de tekst 'Start to Go Home', ter herdenking van de eerste terugtrekking van Amerikaanse troepen uit Vietnam.

Neil Armstrong nam zijn beroemde eerste stappen op de maan. Woodstock werd gehouden in de staat New York. Een groep Amerikaanse Indianen greep het eiland Alcatraz en bracht de benarde situatie van een vrijwel genegeerd deel van onze bevolking in een breder maatschappelijk bewustzijn.

De eerste ATM werd geïnstalleerd en de eerste succesvolle internetcommunicatie werd verstuurd door een UCLA student. Sesame Street debuteerde op PBS-televisie.

Het was duidelijk dat dit niet alleen turbulente maar zeer productieve jaren waren en cruciaal waren voor het bewerkstelligen van aanzienlijke sociale veranderingen. Ik wil niet suggereren dat het Neptunus-vierkant met onze geboorteplaats Pluto de "oorzaak" was van al deze ontwikkelingen, maar ik verwacht wel dat er bepaalde componenten van onze ervaring zijn uit die jaren die voor ons opnieuw zullen opduiken in 2009-2010.

Het uiteenvallen van bestaande machtsstructuren is een voorbeeld van het effect van Neptunus kwadelijk geboorte Pluto. Het oplossen van gevels die zijn opgezet om de waarheid te verbergen is een andere, met desillusie vaak de nasleep.

Hoe hebben de gebeurtenissen van wijlen '60s invloed op je begrip van macht en waarheid? Hoe hebben je ervaringen dan invloed op je huidige pad en vermogen om je levensmissie te vervullen? Hoe heeft jouw perceptie van de realiteit dan je vermogen om te vertrouwen en risico's te nemen nu beïnvloed? Welke passies werden in je opgewekt en hoe ging je hiermee om?

Mijn persoonlijke herinneringen

Wonen in de San Francisco Bay Area in de 1960s, was me goed bewust van de politieke onrust van de tijd. Ik was 11 in 1967; mijn oudste zus was 18 en maakte zich klaar om naar de universiteit te gaan. Met evenementen als People's Park in Berkeley, schijnbare anti-oorlogsprotestors en rellen overal, en de oorlog zelf op ieders gedachten, hielden mijn toch al beschermende ouders ons dichter bij huis dan normaal. Ik ben er zeker van dat sommige van die angsten op mij afkwamen. Heb je die angsten omdat het mij op geen enkele manier heeft belet mijn persoonlijke missie op de planeet volledig te omarmen?

Aan de andere kant modelleerden diezelfde liefhebbende ouders hoe ze op konden komen voor wat men voelt dat goed is. Als counselors van de groep van de middelbare school in onze Methodistenkerk, hielpen ze twee jongere mannen in het ontwerpproces te helpen slagen in hun sollicitaties als gewetensbezwaarden. Hun betrokkenheid bij dat proces had ook een impact op me, wat mijn overtuiging bevestigde in het belang van trouw zijn aan je overtuigingen ondanks de druk om te conformeren.

Met mijn twee oudere zussen op de middelbare school en mijn ouders, de jeugdbegeleiders, ging ik overal waar de kerk jeugdgroep ging. Ik was bij hen en werkte in een overwegend Afrikaans-Amerikaanse stad in Californië om te helpen bij de bouw van een bron, in het weekend toen Martin Luther King Jr. werd vermoord. De geïmproviseerde herdenking die we die avond bijwoonden beïnvloedde me diep, en het gezang van "We Shall Overcome" klinkt nog steeds in mijn oren.

Neptunus Transits

Neptunus-transits kunnen ons op veel verschillende manieren beïnvloeden. Als we goed omgaan met zijn energieën, ontwikkelen we spirituele en creatieve technieken die ons in staat stellen om de drama's en trauma's te transcenderen die onmiskenbaar deel uitmaken van onze menselijke ervaring. We leren te vertrouwen op ongeziene resultaten. We leren de realiteit vanuit een hoger perspectief waar te nemen en begrijpen dat 'alles niet is zoals het lijkt'.

Als we niet goed omgaan met de invloed van Neptunus, kunnen we toestaan ​​dat ons onvermogen om de uitkomsten te beheersen ons in een plas van angst en desillusie kan oplossen. We ontsnappen aan de realiteit in plaats van te leren om deze te transcenderen. Of we voelen ons comfortabel met het leven van een leugen, uit angst dat de waarheid onze ondergang zal zijn.

Terwijl Neptunus werkt met onze collectieve geboortepluto overal in 2009 en in 2010, zullen we waarschijnlijk sommige of al deze thema's onder ogen zien als ze betrekking hebben op onze grotere missie in dit leven.

Hier is hoe astroloog Robert Hand een Neptunus-oppositie tegen de geboorte van Pluto beschrijft in zijn boek Planeten in Transit:

Deze transit betekent ontmoetingen die ervoor zorgen dat verschillende aspecten van je leven worden getransformeerd. Meestal zal deze transformatie de vorm aannemen van het verdwijnen van personen, omstandigheden of zelfs bezittingen waaraan u bent gewend geraakt. Je zult ook krachten tegenkomen die aspecten van je leven proberen te onthullen die je lang voor jezelf verborgen hebt gehouden.

Aanvankelijk zul je je waarschijnlijk tegen deze onthullingen verzetten, in de overtuiging dat ze je niets erg constructiefs kunnen leren. Een dergelijke doorgang onthult vaak aspecten van onszelf waarvan ons is geleerd dat we het kwaad of althans negatief overwegen. Deze aspecten zijn vaak een bron van positieve energie, maar omdat we weigeren ze te erkennen, is die energie verspild en ligt deze meestal buiten onze controle. Er zal op dit moment veel psychologische dwangmatigheid zijn, maar hoe minder weerstand je biedt om jezelf onder ogen te zien, hoe minder moeite je zult hebben.

Op een ander niveau, zal je een spirituele dimensie van je bestaan ​​worden getoond die je leven en ervaring enorm kan verbreden, als je bereid bent ernaar te kijken. Deze dimensie lijkt misschien zo ver buiten je gewone leven dat je het onmogelijk zult vinden om te accepteren, maar deze kennis is noodzakelijk voor je groei.

Vermijd praktisch gezien nieuwe ontmoetingen met personen of omstandigheden op een praktisch niveau. Zelfs als personen je niet proberen te bedriegen, kunnen ze dit onbedoeld doen, omdat je niet meteen zult begrijpen wat ze je echt laten zien. Totdat je op dit niveau van begrip bent aangekomen, een wachtende houding aannemen en je zo min mogelijk toewijden.

Met de May 2009-uitlijning hebben we natuurlijk extra brandstof in het vuur, met zowel Cheiron als Jupiter op één lijn met Neptunus in deze tegenstelling tot onze geboorteplaats Pluto. Naar mijn mening benadrukt de toevoeging van deze twee planetaire energieën het zeer positieve gedeelte van Rob Hand's beschrijving hierboven: "Je zult een spirituele dimensie van je bestaan ​​worden getoond die je leven en ervaring enorm kan verbreden."

In Deel 2 van dit gesprek zullen we meer vertellen over wat die twee planeten zullen bijdragen aan de energieke mix.

(vervolg in deel twee: Cheiron in Waterman)


Aanbevolen boek:

Planeten in Transit: Life Cycles for Living
door Robert Hand.

Info / Bestel dit boek.


Pam YounghansOver de auteur

Pam Younghans woont in de buurt van Seattle, Washington met haar man en hun twee honden. Ze interpreteert grafieken al meer dan 20 jaren professioneel. Als je opmerkingen of vragen hebt over dit tijdschrift of geïnteresseerd bent in het lezen van astrologie, ga dan naar Pam's website op http://www.northpointastrology.com of bel 425-445-3775.

Pam is de auteur van de wekelijks astrologie dagboek in InnerSelf.


enafarzh-CNzh-TWnltlfifrdehiiditjakomsnofaptruessvtrvi

volg InnerSelf op

facebook-icontwitter-iconrss-icoon

Ontvang de nieuwste via e-mail

{Emailcloak = off}

VAN DE REDACTIE

De dag van afrekening is gekomen voor de GOP
by Robert Jennings, InnerSelf.com
De Republikeinse partij is niet langer een pro-Amerikaanse politieke partij. Het is een onwettige pseudo-politieke partij vol radicalen en reactionairen met als doel het verstoren, destabiliseren en ...
Waarom Donald Trump de grootste verliezer van de geschiedenis zou kunnen zijn
by Robert Jennings, InnerSelf.com
Bijgewerkt 2 juli 20020 - Deze hele coronavirus pandemie kost een fortuin, misschien 2 of 3 of 4 fortuinen, allemaal van onbekende grootte. Oh ja, en honderdduizenden, misschien een miljoen mensen zullen sterven ...
Blue-Eyes vs Brown Eyes: hoe racisme wordt onderwezen
by Marie T. Russell, InnerSelf
In deze aflevering van Oprah Show uit 1992 leerde de bekroonde antiracistische activist en opvoeder Jane Elliott het publiek een harde les over racisme door te laten zien hoe gemakkelijk het is om vooroordelen te leren.
Er komt een verandering ...
by Marie T. Russell, InnerSelf
(30 mei 2020) Terwijl ik het nieuws bekijk over de gebeurtenissen in Philadelphia en andere steden in het land, doet mijn hart pijn voor wat er gebeurt. Ik weet dat dit deel uitmaakt van de grotere verandering die doorgaat ...
Een lied kan het hart en de ziel verheffen
by Marie T. Russell, InnerSelf
Ik heb verschillende manieren om de duisternis uit mijn hoofd te verwijderen wanneer ik merk dat het is binnengeslopen. Een daarvan is tuinieren of tijd doorbrengen in de natuur. De andere is stilte. Een andere manier is lezen. En een die ...