Leren ontspannen en Bewustzijn zichzelf laten uitdrukken

Ons werkelijke bestaan ​​is als Geest, en alleen in de mate waarin we ons werkelijke bestaan ​​als Geest waarnemen, laten we het valse gevoel van leven als materieel gelden. Dan zien we dat het structurele leven van mens, dier en plant slechts een vals gevoel van bestaan ​​is; dat onze zorg voor de zogenaamde behoeften aan materieel leven onnodig was; dat hoewel de schoonheden die we aanschouwen allemaal verwijzen naar Gods schepping, ze niet die spirituele en perfecte schepping zijn; dat de zieke, ouder wordende, stervende verschijningen helemaal geen deel uitmaken van het echte leven.

Wanneer we tot deze bewustzijnsstaat komen, vangen we een glimp op van het eeuwige spirituele bestaan, onaangetast door materiële omstandigheden of sterfelijke gedachten. Als we ons afkeren van de wereld die we zien, horen, proeven, aanraken en ruiken, vangen we geïnspireerde visioenen die de aarde van Gods schepping laten zien.

Bewustzijn, leven, geest, kan nooit falen.
Onze taak is om te leren ontspannen en onze ziel zichzelf te laten uiten.

In healingwerk moeten we ons afkeren van het structurele universum dat we zien. We moeten onthouden dat we niet geroepen worden om het te helen, het te veranderen, het te veranderen, het te corrigeren of het te redden. We moeten allereerst beseffen dat het alleen als illusie bestaat, als het valse gevoel van leven. Vanuit dit gezichtspunt in bewustzijn zien we door geestelijke zin het 'huis niet met handen gemaakt, eeuwig in de hemel'.

Staat van Bewustzijn

We zijn geneigd om bepaalde mensen te zien als goede leveranciers, goedverdieners, goede verkopers of goede genezers. Laten we dit goed begrijpen. Het is nooit een persoon, maar een bewustzijnsstaat die geneest, regenereert, schildert, schrijft of componeert.

De bewustzijnsstaat wordt zichtbaar voor ons als persoon vanwege het eindige concept dat we van God en de mens koesteren. We hebben vaak te lijden van teleurstelling als sommige mensen niet voldoen aan de foto die we van hen hebben gemaakt. Dit komt omdat we de goede kwaliteiten van bewustzijn hebben toegeschreven aan een persoon, en als hij dan niet voldoet aan die eigenschappen waarvan we ten onrechte hebben aangenomen dat hij de persoon is, lijden we.

In de Bijbel ontmoeten we de personages Mozes, Jesaja, Jezus en Paulus. We moeten ons realiseren dat Mozes de leiderstaat van bewustzijn of leiderschap vertegenwoordigt; Jesaja presenteert ons profetie; Jezus toont het Messiasbewustzijn, of het redden en genezen van genade; Paulus komt als het bewustzijn van de boodschapper, prediker of leraar. Maar altijd is het de specifieke bewustzijnsstaat die zichzelf tot uitdrukking brengt en ons als mens verschijnt.

 Ontvang de nieuwste via e-mail

Wekelijks tijdschrift Dagelijkse inspiratie

Wanneer we aan onszelf denken, laten we onze zogenaamde menselijkheid en menselijke kwaliteiten vergeten en trachten te begrijpen wat we vertegenwoordigen als bewustzijn en dan beseffen dat bewustzijn dat zichzelf als ons tot uitdrukking brengt, ons ook en onze inspanningen op dezelfde manier onderhoudt en voorspoedig maakt.

Mislukken komt vaak door het geloof dat we God, of Leven, of Intelligentie uitdrukken; of dat we God-kwaliteiten uitdrukken. Dit is nooit waar. God, Bewustzijn, is voor altijd zichzelf en Zijn eigenschappen uitdrukken. Bewustzijn, leven, geest, kan nooit falen.

Onze taak is om te leren ontspannen en onze ziel zichzelf te laten uiten. Egotisme is de poging om iets te doen of te doen door persoonlijke, fysieke of mentale inspanning. 'Nergens over nadenken' is afzien van bewust denken en goddelijke ideeën laten vervuld worden door ons bewustzijn. Omdat we individueel spiritueel bewustzijn zijn, kunnen we dat bewustzijn altijd vertrouwen om zichzelf en zijn missie te vervullen. Wij zijn de toeschouwer of getuige van deze goddelijke activiteit van het Leven die Zichzelf uitdrukt en vervult.

Zie je leven

Meer en meer moeten we toeschouwer of getuige worden. We moeten de toeschouwer worden van het leven en zijn harmonieën.

Elke ochtend zouden we wakker moeten worden met gretigheid om naar de nieuwe dag te kijken die elk uur nieuwe vreugde en overwinningen onthult en onthult. Verschillende keren per dag moeten we ons bewust realiseren dat we getuige zijn van de openbaring van eeuwig leven, het zich ontvouwen van het bewustzijn en zijn oneindige uitdrukking, de activiteit van de Geest en zijn grote formaties. Laten we in elke situatie van onze dagelijkse ervaring leren om achter onszelf te staan ​​en God aan het werk te zien, getuige te zijn van het spel van liefde in onze zaken, en toe te zien hoe God zich openbaart in al diegenen rondom ons.

Elke nacht moeten we ons realiseren dat onze rust de activiteit van God in onze ervaring niet tenietdoet, maar dat Liefde de beschermende invloed en substantie van onze rust is, dat Bewustzijn Zijn ideeën aan ons overbrengt, zelfs in slaap, dat Principe de leidraad is wet gedurende de nacht. Niets van buiten kan het bewustzijn binnentreden om te verspillen, en deze waarheid bewaakt onze mentale portalen om alleen de werkelijkheid en haar harmonieën toe te geven.

Wees een toeschouwer, een getuige. Bekijk de onthulling van de Christus in je bewustzijn.

Het bovenstaande werd herdrukt met toestemming van de uitgever,
DeVorss & Company Uitgever, Postbus 550,
Marina Del Ray, CA 90294.

Artikel Bron

The Infinite Way
door Joel Goldsmith.

The Infinite Way van Joel Goldsmith.In deze verzameling van belangrijke essays beschrijft Goldsmith de spirituele waarheid zoals hij die opliep al meer dan dertig jaar lang onderzoek naar de belangrijkste religies en filosofieën van alle eeuwen. Hij verzekert zijn lezers dat innerlijke vrede zal komen als iemand zich wendt tot het spirituele bewustzijn van het leven, en een uiterlijke rust zal als gevolg daarvan menselijke zaken volgen. (Paperback, ook verkrijgbaar als Kindle-editie.)
klik om te bestellen op Amazon

Over de auteur

Joel Goldsmith

Joel Goldsmith was een zoeker naar waarheid in alle grote religies en filosofieën. Hij was een grote mystieke leraar, schrijver en genezer. In 1947 verwierf hij nationale bekendheid met de publicatie van zijn boek, The Infinite Way. Hij ging door met het schrijven van talloze boeken over mystiek en mystiek leven. Hij gaf lezingen over deze openbaringen over de hele wereld. Zijn leer is een bron van inspiratie en hulp geweest voor miljoenen. Hij leefde van 1892 tot 1964.

Verwante Boeken

{amazonWS: searchindex = Books; keywords = Joel S. Goldsmith; maxresults = 3}

Meer boeken van deze auteur.

Dit vind je misschien ook leuk

BESCHIKBARE TALEN

enafarzh-CNzh-TWnltlfifrdehiiditjakomsnofaptruessvtrvi

volg InnerSelf op

facebook icontwitter iconyoutube iconinstagram pictogrampintrest pictogramrss-pictogram

Marie T. Russell's dagelijkse inspiratie

INNERSEL VOICES

Streven om "genoeg" te worden op het hectische hamsterwiel
by Kate Eckman
Een onwankelbaar vertrouwen onder alle omstandigheden
by Pierre Pradervand
5 dingen die de duidelijke interspeciescommunicatie kunnen verstoren
by Nancy Windheart
Je lichaam is een tuin, geen machine
by Kristin Grayce McGary
Horoscoopweek: 17 - 23 mei 2021
Horoscoop Huidige week: 17 - 23 mei 2021
by Pam Younghans
De wereld in onze oren: onze verbinding met de wereld opnieuw opbouwen
by Anton Stucki
Het eerste principe van genezing: liefde is de ware genezer
by Jacques Martel
De regenboog eten: voedselkleuren en chakra-overeenkomsten
by Candice Covington

MEEST GELEZEN

Ernstige Covid bij jonge mensen kan meestal worden verklaard door obesitas
by Nerys M Astbury, Universiteit van Oxford et al
Hoe wetenschappers plantaardig voedsel laten smaken en meer op vlees laten lijken
Hoe wetenschappers plantaardig voedsel laten smaken en er meer uitzien als vlees
by Mariana Lamas, Noord-Alberta Institute of Technology
by Kristin Grayce McGary
Is de kans groter dat kinderen die worden geslagen, betrokken worden bij partnergeweld als ze volwassen zijn?
by Angelika Poulsen, Technische Universiteit van Queensland
Politieacademies wijden slechts 3.21% van de opleiding aan ethiek en openbare dienstverlening
Politieacademies besteden slechts 3.21% van de opleiding aan ethiek en openbare dienstverlening
by Galia Cohen, Tarleton State University
Onze chakra's begrijpen en ontwikkelen op onze reis van persoonlijke en spirituele ontwikkeling
Onze chakra's begrijpen en ontwikkelen
by Glen Park
Vier manieren om ervoor te zorgen dat uw wachtwoorden veilig en gemakkelijk te onthouden zijn
by Steven Furnell, Universiteit van Nottingham
Zonder de juiste financiële strategieën zullen de inspanningen op het gebied van klimaatverandering onafgemaakte zaken blijven
by David Hall, de Technische Universiteit van Auckland

Nieuwe attitudes - nieuwe mogelijkheden

InnerSelf.comClimateImpactNews.com | InnerPower.net
MightyNatural.com | WholisticPolitics.com
Copyright © 1985 - 2021 InnerSelf Publications. Alle rechten voorbehouden.