Er zijn veel onverwachte helden onder ons

Er zijn veel onverwachte helden onder ons

In 1960 was ik veertien jaar oud en mijn moeder was de eerste burgerrechtenactivist die ik kende. Ze marcheerde niet door de straten. Ze leefde haar overtuigingen. Ze had zwarten, moslims, homo's en andere minderheden naar ons huis om bijna elke zondag te eten. Ze behandelde ze allemaal met het grootste respect en eerde alsof ze een deel van haar familie waren. Ze sprak ook hardop als iemand iets zei tegen een van deze minderheden.

Ze heeft me vaak gecoacht: "Joyce, onthoud dat elke persoon een kind van God is. Het maakt niet uit welke kleur hun huid of religie heeft. Onze God houdt van hen allemaal hetzelfde. "Deze liefde voor de mensheid en mensenrechten is iets dat mijn moeder aan mij heeft doorgegeven, een van de vele geschenken die ik heb ontvangen als haar dochter. Op deze manier was ze een van mijn helden.

Daar gaat de buurt?

In hetzelfde jaar was er een crisis voor een van mijn ooms. Hij en zijn gezin woonden dicht bij ons in Buffalo, New York, in een rustige, eenvoudige middenklassebuurt. Hij hoorde dat een zwart gezin naar de buurt zou verhuizen, ongeveer tien huizen verderop in zijn huis.

Mijn oom was woedend en klaagde bitter tegen iemand die wilde luisteren. Hij vond dat het zijn buurt zou verwoesten en het onveilig zou maken voor zijn kinderen, evenals de waarde van zijn huis zou verlagen. Hij besteedde veel tijd en moeite aan het bezoeken van elke buurman en uitlegde het vreselijke resultaat dat zou gebeuren als dit gezin zou intrekken. Hij verzamelde handtekeningen en als een buurman zijn verzoekschrift niet wilde ondertekenen, ging hij herhaaldelijk terug naar dat huis totdat ze tekenden .

Na veel tijd en moeite was hij klaar om naar het huis van deze zwarte familie te gaan en hun de petitie te geven. Hij kleedde zich in een pak en droeg en bewapende met pagina's van handtekeningen, ging naar het huis en aanbelde de bel. Een zeer grote, krachtig gebouwde zwarte man deed de deur open. Mijn oom verborg snel de petitie achter zijn rug en stak zijn hand uit om de man te verwelkomen. Weet je, deze man was de held van mijn oom in het voetbalteam van Buffalo Bills.

Van "Lazy Hippies" tot Hero of the Day

Verscheidene jaren geleden was er op het retraite van ons Hawaï-stel een man, die ik Joe zal noemen, die met minachting keek naar de plaatselijke bevolking die in het gebied woonde. Joe was een CEO van een groot bedrijf op het vasteland, beschreef zichzelf vaak als "een zeer belangrijke man" en vond dat deze "hippies" lui en waardeloos waren. Veel van deze bewoners hadden lang onstuimig haar, kleurrijke kleding en werden meestal verzameld op het strand met drummen, dansen, jongleren of vuurspinnen. Joe sprak vaak over hoeveel hij van hen hield, hoewel hij ze bijna nooit zag en geen idee had wat ze deden toen ze niet op het strand waren.

Op een dag ging Joe alleen met hem naar het strand zonder enige van onze groep. Er is een steil pad dat naar beneden moet worden geklommen om naar het strand te gaan. Het is niet per se gevaarlijk, maar men moet voorzichtig zijn. Toen het tijd was dat Joe het strand verliet, begon hij het pad te beklimmen, maar gleed uit en viel, zijn knie ontwrichtend. Joe lag daar hulpeloos en met enorme pijn.


Haal het laatste uit InnerSelf


Zeer snel zag een van deze "nergens voor de lol" locals hem liggend in de pijn en rende naar hulp. Toen deze langharige jongeman de omvang van Joe's verwonding ontdekte, rende hij weg om zijn vrienden te halen en samen droegen de mannen hem helemaal naar de top van de klif, wat een hele reis is die vooral iemand in pijn draagt. Ze stopten Joe in een auto en brachten hem helemaal terug naar het retraitecentrum, hielpen hem in zijn bed en meldden het retraitecentrum dat hij gewond was geraakt.

Gelukkig was een van onze groepsleden een spoedafdeling-arts en trok hij Joe's knie weer op zijn plaats. Joe was diep vernederd en zei tegen onze hele groep: "Ik heb het bij het beoordelen van deze lokale bevolking zo verkeerd gedaan alleen vanwege hun keuzes qua haar en levensstijl. Toen ik echt helden nodig had, stapten ze erin en hielpen me. "

Wij zijn allemaal kostbare kinderen van God

Toen mijn moeder zevenentachtig jaar was, drie jaar voordat ze stierf, woonde ze in een klein appartement boven onze garage. Ze geloofde in lichaamsbeweging en elke dag dat het niet regende, reed ze met haar kleine auto naar het strand en liep ze over het trottoir.

Op dat moment was er op het strand van Rio del Mar een groep dakloze mannen die bij de ingang van het strand aan de muur zou zitten. Deze mannen zaten daar de hele dag en praatten samen. Mijn moeder heeft hun namen geleerd en elke dag zou stoppen en met hen praten. Al snel vroegen ze haar of ze graag met hen aan de muur wilde zitten en ze accepteerde ze graag, zittend een half uur per dag bij hen. Ze vond ze erg leuk en echt genoten van hun gezelschap.

Na een paar maanden vroegen ze haar of ze een officieel lid van de 'Wall Sitters' Club wilde worden. 'Mijn moeder accepteerde en vond het een eer om in hun gesprekken te worden opgenomen.

Op een dag liepen een paar dames uit haar kerk voorbij terwijl mijn moeder met de mannen lachte. De dames waren geschokt om mijn moeder daar te zien, en hoewel ze hen wilde introduceren, haastten de dames zich voort.

Later die dag kreeg mijn moeder een telefoontje van een van deze dames die zei: "Louise, je moet voorzichtig zijn en je moet niet met die mannen aan de muur gaan zitten. Ze zijn dakloos en kunnen je gevaarlijk maken. 'Mijn moeder antwoordde:' Ik vertrouw erop dat God net zoveel van hen houdt als van jou en mij. Die mannen hebben me het geschenk van hun vriendschap gegeven en ik geef het terug. "

Er is het potentieel voor een held en een vriend in elke persoon die we ontmoeten, ongeacht de kleur van hun huid, hun religie, hun seksuele geaardheid of het feit dat ze een minderheid zijn. Wij zijn allemaal dierbare kinderen van God.

* Ondertiteling door InnerSelf

Boek van Joyce & Barry Vissell:

Boek geschreven door de auteurs Joyce en Barry Vissell: The Heart's WisdomThe Heart's Wisdom: A Practical Guide to growing Through Love
door Joyce Vissell en Barry Vissell.

Klik hier voor meer info en / of om dit boek te bestellen.

Meer boeken van deze auteurs

Over de Auteurs)

Joyce & Barry VissellJoyce & Barry Vissell, een verpleegster / therapeut en psychiater sinds 1964, zijn counselors, in de buurt van Santa Cruz CA, die gepassioneerd zijn door bewuste relaties en persoonlijke spirituele groei. Ze worden algemeen beschouwd als een van 's werelds beste experts op het gebied van bewuste relatie en persoonlijke groei. Joye & Barry zijn de auteurs van 9 boeken, waaronder The Shared Heart, Models of Love, Risico om genezen te worden, De wijsheid van het hart, Meant To Be, en Het laatste geschenk van een moeder. Bel 831-684-2299 voor meer informatie over counseling-sessies per telefoon / video, online of persoonlijk, hun boeken, opnames of hun schema van gesprekken en workshops. Bezoek hun website op SharedHeart.org voor hun gratis maandelijkse e-heartletter, hun bijgewerkte schema en inspirerende eerdere artikelen over veel onderwerpen over relatie en leven vanuit het hart.

Luister naar een radio-interview met Joyce en Barry Vissell over "Relatie als Bewust Pad".

enafarzh-CNzh-TWnltlfifrdehiiditjakomsnofaptruessvtrvi

volg InnerSelf op

facebook-icontwitter-iconrss-icoon

Ontvang de nieuwste via e-mail

{Emailcloak = off}

VAN DE REDACTIE

InnerSelf-nieuwsbrief: september 6, 2020
by InnerSelf Staff
We zien het leven door de lenzen van onze waarneming. Stephen R. Covey schreef: "We zien de wereld, niet zoals ze is, maar zoals we zijn - of zoals we geconditioneerd zijn om haar te zien." Dus deze week bekijken we enkele ...
InnerSelf-nieuwsbrief: augustus 30, 2020
by InnerSelf Staff
De wegen die we tegenwoordig reizen zijn zo oud als de tijd, maar zijn nieuw voor ons. De ervaringen die we hebben zijn zo oud als de tijd, maar ze zijn ook nieuw voor ons. Hetzelfde geldt voor de ...
Als de waarheid zo vreselijk is dat het pijn doet, onderneem dan actie
by Marie T. Russell, InnerSelf.com
Te midden van alle verschrikkingen die tegenwoordig plaatsvinden, word ik geïnspireerd door de stralen van hoop die erdoorheen schijnen. Gewone mensen komen op voor wat goed is (en tegen wat fout is). Honkbalspelers, ...
Als je rug tegen de muur staat
by Marie T. Russell, InnerSelf
Ik hou van internet. Nu weet ik dat veel mensen er veel slechte dingen over te zeggen hebben, maar ik vind het geweldig. Net zoals ik van de mensen in mijn leven houd - ze zijn niet perfect, maar ik hou toch van ze.
InnerSelf-nieuwsbrief: augustus 23, 2020
by InnerSelf Staff
Iedereen kan het er waarschijnlijk over eens zijn dat we in vreemde tijden leven ... nieuwe ervaringen, nieuwe attitudes, nieuwe uitdagingen. Maar we kunnen worden aangemoedigd om te onthouden dat alles altijd in beweging is, ...