Willekeurig testen in Indiana toont aan dat Covid-19 6 keer dodelijker is dan griep, en 2.8% van de staat is geïnfecteerd

Willekeurig testen in Indiana toont aan dat Covid-19 6 keer dodelijker is dan griep, en 2.8% van de staat is geïnfecteerd Willekeurige tests uitgevoerd in Indiana geven volksgezondheidsfunctionarissen enkele van de meest representatieve en nauwkeurige gegevens tot nu toe. AP Photo / Darron Cummings

Sinds dag één van de coronavirus pandemie, de VS. heeft niet genoeg tests gehad. Geconfronteerd met dit tekort gebruikten medische professionals de tests die ze hadden bij mensen met de ergste symptomen of wier beroepen een hoog risico op infectie met zich meebrachten. Mensen die minder ziek of asymptomatisch waren, werden niet getest. Hierdoor zijn veel geïnfecteerde mensen in de VS niet getest en geeft veel van de informatie die volksgezondheidsfunctionarissen hebben over de verspreiding en dodelijkheid van het virus geen volledig beeld.

In plaats van elke persoon in de VS te testen, is de beste manier om nauwkeurige gegevens te krijgen over wie en hoeveel mensen besmet zijn met het coronavirus. om willekeurig te testen.

Ik ben een hoogleraar gezondheidsbeleid en management at Indiana Universityen willekeurig testen is precies wat we in mijn staat hebben gedaan. Van 25 april tot 1 mei heeft ons team willekeurig geselecteerd en testten duizenden inwoners van Indiana, of ze nu ziek waren of niet. Uit deze tests konden we enkele van de eerste echt representatieve gegevens over coronavirusinfectiepercentages op staatsniveau verkrijgen.

We hebben gevonden dat 2.8% van de bevolking van de staat was besmet met SARS – CoV – 2. We ontdekten ook dat minderheidsgemeenschappen - vooral Spaanse gemeenschappen - veel harder zijn getroffen door het virus. Met deze representatieve gegevens konden we ook berekenen hoe dodelijk het virus werkelijk is.

Het proces van willekeurig testen

Het doel van onze studie was om te leren hoeveel inwoners van Indiana in totaal momenteel waren of eerder waren geïnfecteerd door het coronavirus. Om dit te doen, moesten de mensen die ons team testte een nauwkeurige weergave zijn van de bevolking van Indiana als geheel en moesten we twee tests op elke persoon gebruiken.

[U moet de pandemie van het coronavirus begrijpen en wij kunnen u helpen. Lees de nieuwsbrief van The Conversation.]

Met de hulp van het Indiana State Department of Health, talloze overheidsinstanties en gemeenschapsleiders, we hebben 70 teststations opgezet in steden en dorpen in Indiana. Vervolgens hebben we willekeurig mensen geselecteerd uit een lijst die is gemaakt met belastinggegevens van de staat en hen uitgenodigd om zich gratis te laten testen. Sommige groepen verschenen sneller dan andere en we hebben de cijfers aangepast om de demografische gegevens van de staat dienovereenkomstig weer te geven.


Haal het laatste uit InnerSelf


Zodra een persoon op onze mobiele testsites verscheen, kregen ze beide een PCR-swabtest die op zoek is naar huidige infecties en een antilichaam bloedtest die zoekt naar bewijs van infectie in het verleden.

Door willekeurig te testen en te zoeken naar zowel huidige als eerdere infecties, konden we onze resultaten extrapoleren naar de hele staat Indiana en informatie krijgen over de werkelijke infectiepercentages van dit virus.

Het onderzoeksteam werkte ook samen met maatschappelijke leiders uit kwetsbare gemeenschappen om ook open, niet-willekeurige tests uit te voeren om te zien hoe de resultaten van deze twee testbenaderingen zouden verschillen.

Willekeurig testen in IndianaNauwkeurige informatie over hoeveel geïnfecteerd zijn en welke gemeenschappen het hardst getroffen zijn, is cruciaal om de pandemie intelligent te bestrijden. Orbon Alija / E + via Getty Images

Hoe wijdverbreid en hoe dodelijk

We hebben meer dan 4,600 inwoners van Indiana getest als onderdeel van de eerste testgolf in het onderzoek. Dit omvatte meer dan 3,600 willekeurig geselecteerde mensen en meer dan 900 vrijwilligers die deelnamen aan open tests.

Tijdens de laatste week van april schatten we dat 1.7% van de bevolking actieve virale infecties had. Nog eens 1.1% had antilichamen, wat duidt op eerdere infectie. In totaal schatten we dat in 2.8% van de bevolking was of was momenteel besmet met het coronavirus met 95% zekerheid dat het werkelijke infectiepercentage tussen 2% en 3.7% ligt.

Omdat onze willekeurige steekproef ontworpen was om representatief te zijn voor de bevolking van de staat, kunnen we met bijna zeker aannemen dat de volledige staatnummers hetzelfde zijn. Dat zou betekenen dat eind april ongeveer 188,000 inwoners van Indiana besmet waren. Op dat moment zijn de officieel bevestigde gevallen - exclusief sterfgevallen - waren ongeveer 17,000.

Door de tests te concentreren op ernstige of risicovolle mensen, werd het werkelijke infectiepercentage met een factor 11 onderschat.

Met een betrouwbare schatting van het werkelijke aantal geïnfecteerde mensen konden we ook het sterftecijfer van de infectie berekenen - het percentage mensen dat besmet is met SARS-CoV-2 en overlijdt. In Indiana hebben we berekend dat het tarief 0.58% is. Voor deze berekening hebben we het aantal COVID-19-sterfgevallen in Indiana - destijds 1,099 - verdeeld in het totale aantal mensen waarvan werd vastgesteld dat ze cumulatief besmet waren bij 2.8% van de bevolking - 188,000.

Vroege schattingen suggereerden dat 5% tot 6% van de gevallen in de VS was dodelijk, vergelijkbaar met de 6.3% die je zou krijgen door bevestigde gevallen in Indiana - 17,000 - te delen door de doden - 1,099. Het infectie-sterftecijfer van 0.58% is gelukkig veel lager, maar is bijna zes keer hoger dan de seizoensgriep die een sterftecijfer van 0.1%.

Met deze willekeurige tests konden we ook nauwkeurige schattingen maken over het percentage van de geïnfecteerde mensen dat asymptomatisch is. In onze studie rapporteerde ongeveer 44% van degenen die positief testten op actieve virale infectie geen symptomen. Terwijl dit al was vermoed door experts, onze schatting is waarschijnlijk de meest nauwkeurige tot nu toe.

Willekeurig testen in Indiana toont aan dat Covid-19 6 keer dodelijker is dan griep, en 2.8% van de staat is geïnfecteerd Minderheidsgemeenschappen hadden de neiging om hogere besmettingspercentages te hebben, mogelijk omdat ze eerder als essentiële werknemers worden beschouwd en niet in staat zijn om altijd sociale afstand te nemen. andresr / E + via Getty Images

Ras, baan en woonsituatie zijn belangrijk

De algemene trends en informatie over het virus zijn ongelooflijk belangrijk, maar net zo belangrijk zijn de manieren waarop menselijk handelen heeft beïnvloed welke mensen het meest worden getroffen.

We vroegen elke persoon die we testten naar hun ras, etniciteit en of ze bij iemand woonden bij wie eerder de diagnose COVID-19 was gesteld.

Onze analyse van de willekeurige steekproef suggereert dat de COVID-19-percentages veel hoger zijn in minderheidsgemeenschappen, vooral in Latijns-Amerikaanse gemeenschappen, waar ongeveer 8% momenteel of eerder besmet was. Hoewel we niet definitief weten waarom, is het mogelijk dat leden van de Spaanse gemeenschap in Indiana dat wel zijn vaker essentiële werkers zijn, leven in uitgebreide familiestructuren die omvatten familieleden buiten de nucleaire familie of allebei.

We ontdekten verder dat mensen die woonden met een persoon die COVID-19-positief was, ongeveer 12 keer meer kans hadden om het virus zelf te krijgen dan mensen die in een huis zonder infecties woonden. Samenwonen met familie en meer blootgesteld worden door je werk kan het virus gemakkelijker verspreiden binnen sommige gemeenschappen.

Deze bevindingen, samen met de relatief lage prevalentie van 2.8%, suggereren dat sociale distantiëring de verspreiding van het virus in de grotere populatie vertraagde. De zwaarst getroffen gemeenschappen waren echter degenen die gemiddeld niet in staat zijn om sociale afstanden zo consistent te beoefenen als anderen.

Willekeurig testen in Indiana toont aan dat Covid-19 6 keer dodelijker is dan griep, en 2.8% van de staat is geïnfecteerd Indiana en vele andere staten heropenen bedrijven en daaropvolgende willekeurige tests zullen de beste tool zijn om de pandemie te volgen als het gedrag verandert. AP Photo / Michael Conroy

Wat nu?

Nu we deze informatie hebben en een basislijn hebben vastgesteld, zullen we doorgaan met het periodiek testen van een willekeurige steekproef van mensen in de staat. Als we dat doen, weten we in hoeverre het virus onze bevolking is binnengedrongen, zodat beleidsbeslissingen op de situatie kunnen worden afgestemd.

Dit is de eerste aselecte steekproefstudie in de Verenigde Staten en de cijfers bieden zowel hoop als bezorgdheid.

Het goede nieuws is dat sociale afstandelijkheid werkte. Inspanningen om het virus te vertragen hielden het in voor slechts 2.8% van de bevolking en door de verspreiding van het virus in de gemeenschap te vertragen, kocht Indiana wat tijd om de beste weg voorwaarts te bepalen. Dit geeft onderzoekers meer tijd om te bepalen in hoeverre infectie immuniteit tot gevolg heeft en om de ontwikkeling van een vaccin te versnellen.

Maar er is ook slecht nieuws. Als slechts 2.8% van de bevolking besmet is met SARS-CoV-2, is 97.2% van de bevolking niet besmet en kan nog steeds het virus krijgen. Het risico voor een grote uitbraak die de aanvankelijke golf zou kunnen verkleinen, is nog steeds zeer reëel.

De demografische verspreiding van infecties, hoewel verontrustend, biedt belangrijke informatie die volksgezondheidsfunctionarissen kan helpen bij het testen, het onderwijs en het opsporen van bronnen die taalgevoelig en cultureel gevoelig zijn. Het onderzoeksteam en de gezondheidsafdeling van de staat werken samen met leiders uit deze gemeenschappen om erachter te komen hoe de verspreiding van het virus in de meest getroffen gebieden het beste kan worden beheerst.

Aangezien bedrijven langzaam heropenen, moeten we waakzaam zijn met alle veiligheidsmaatregelen, zodat we niet de grond verliezen die we hebben gewonnen door naar beneden te gaan. Hopelijk zullen de aantallen dalen, maar wat er ook in de toekomst gebeurt, we weten nu beter tegen welke vijand we vechten.

Over de auteur

Nir Menachemi, hoogleraar gezondheidsbeleid en -management, IUPUI

Dit artikel is opnieuw gepubliceerd vanaf The Conversation onder een Creative Commons-licentie. Lees de originele artikel.


Aanbevolen boeken: Gezondheid

Vers fruit reinigenFresh Fruit Cleanse: Detox, afvallen en herstellen van uw gezondheid met Nature's Most Delicious Foods [Paperback] door Leanne Hall.
Afvallen en je gezond voelen terwijl je je lichaam van gifstoffen schoonmaakt. Vers fruit reinigen biedt alles wat je nodig hebt voor een gemakkelijke en krachtige ontgifting, inclusief programma's van dag tot dag, overheerlijke recepten en advies voor het overschakelen van de reini- ging.
Klik hier voor meer info en / of om dit boek op Amazon te bestellen.

Gedijen FoodsThrive Foods: 200 Plant-Based Recepten voor Peak Health [Paperback] door Brendan Brazier.
Voortbouwen op de stressverminderende, gezondheidsbevorderende voedingsfilosofie geïntroduceerd in zijn veelgeprezen veganistische voedingsgids Thrive, professionele Ironman-triatleet Brendan Brazier richt nu zijn aandacht op je bord (ontbijtkom en lunchplateau).
Klik hier voor meer info en / of om dit boek op Amazon te bestellen.

Death by Medicine van Gary NullDeath by Medicine van Gary Null, Martin Feldman, Debora Rasio en Carolyn Dean
De medische omgeving is een doolhof geworden van in elkaar grijpende raden van bestuur van bedrijven, ziekenhuizen en overheden, geïnfiltreerd door de farmaceutische bedrijven. De meest toxische stoffen worden vaak als eerste goedgekeurd, terwijl mildere en meer natuurlijke alternatieven om financiële redenen worden genegeerd. Het is de dood door medicijnen.
Klik hier voor meer info en / of om dit boek op Amazon te bestellen.


enafarzh-CNzh-TWnltlfifrdehiiditjakomsnofaptruessvtrvi

volg InnerSelf op

facebook-icontwitter-iconrss-icoon

Ontvang de nieuwste via e-mail

{Emailcloak = off}

VAN DE REDACTIE

InnerSelf-nieuwsbrief: september 6, 2020
by InnerSelf Staff
We zien het leven door de lenzen van onze waarneming. Stephen R. Covey schreef: "We zien de wereld, niet zoals ze is, maar zoals we zijn - of zoals we geconditioneerd zijn om haar te zien." Dus deze week bekijken we enkele ...
InnerSelf-nieuwsbrief: augustus 30, 2020
by InnerSelf Staff
De wegen die we tegenwoordig reizen zijn zo oud als de tijd, maar zijn nieuw voor ons. De ervaringen die we hebben zijn zo oud als de tijd, maar ze zijn ook nieuw voor ons. Hetzelfde geldt voor de ...
Als de waarheid zo vreselijk is dat het pijn doet, onderneem dan actie
by Marie T. Russell, InnerSelf.com
Te midden van alle verschrikkingen die tegenwoordig plaatsvinden, word ik geïnspireerd door de stralen van hoop die erdoorheen schijnen. Gewone mensen komen op voor wat goed is (en tegen wat fout is). Honkbalspelers, ...
Als je rug tegen de muur staat
by Marie T. Russell, InnerSelf
Ik hou van internet. Nu weet ik dat veel mensen er veel slechte dingen over te zeggen hebben, maar ik vind het geweldig. Net zoals ik van de mensen in mijn leven houd - ze zijn niet perfect, maar ik hou toch van ze.
InnerSelf-nieuwsbrief: augustus 23, 2020
by InnerSelf Staff
Iedereen kan het er waarschijnlijk over eens zijn dat we in vreemde tijden leven ... nieuwe ervaringen, nieuwe attitudes, nieuwe uitdagingen. Maar we kunnen worden aangemoedigd om te onthouden dat alles altijd in beweging is, ...