Verliezen en herenigingen in het hiernamaals

Verliezen en herenigingen in het hiernamaals
Afbeelding door Tumisu


Verteld door Marie T. Russell.

Videoversie

De diepste waarheid van het universum is dat liefde eeuwig is; onze relaties met elkaar en de geheel voor altijd doorgaan. We zijn altijd samen (ook al vergeten we het op aarde), altijd verenigd in liefde, altijd en onherroepelijk verbonden met het hele bewustzijn.

Hereniging is een mythe die voortkomt uit ons fysieke leven. Reünie is slechts een ceremonie waarbij geïncarneerde zielsenergie terugkeert naar de geest, en onze zielengroep en vrienden op de trommel slaan om ons thuis te verwelkomen. Maar in werkelijkheid hebben we ze nooit verlaten. Onze collectieve liefde heeft ons altijd vastgehouden alsof we één adem waren.

We voelen ons zo alleen op deze planeet, en de liefde van incarnaties is zo zwak en voorwaardelijk dat isolement normaal lijkt. De leegte van het ongezien hebben van ons diepste zelf (verborgen in een lichaam en een persoonlijkheid) is de wortel van menselijk verdriet, en het is de reden waarom de hoop op vereniging al onze relaties bezielt - met zowel de levenden als de doden. We kunnen op deze plek niet weten dat onze eenzaamheid een illusie is die gecreëerd is voor onze eigen groei.

Als we de dood naderen...

Als we de dood naderen, lijkt de gedachte aan hereniging vaak zoeter. We hebben dierbaren verloren, en zelfs in onze meest intieme relaties kunnen we een afstand blijven voelen - alsof we altijd een beetje uit elkaar hebben geleefd - die verder gaat dan vastgehouden worden, voorbij bekendheid. En omdat opgaan in liefde hier zo moeilijk is, verlangen we er des te meer naar naarmate het leven ten einde loopt. Als we naar de waarheid van onze ziel luisteren, kunnen we instinctief de naderende nadering voelen van onze verbinding met alles waar we van houden. We kunnen deze honger naar hereniging gebruiken om de overgang te verwelkomen.

Zielen van wie we houden en die nu in de geest zijn, verschijnen vaak aan ons in de dagen of uren voor de dood, indien mogelijk, als onderdeel van het plan om onze overgang te vergemakkelijken; ze herinneren ons eraan dat we naar huis gaan en dat er niets is om bang voor te zijn. Dit is niet het product van een stervend brein, anoxie, of het stilleggen van lichaamssystemen. In plaats van een teken van verwarring te zijn, weerspiegelen deze bezoeken de helderheid die komt wanneer onze ziel de beperkende schil van het lichaam begint af te werpen.

Dus hoewel hereniging niet is wat het lijkt (we zijn altijd samen geweest), brengt de illusie van gescheiden zijn, wanneer we er eindelijk van verlost zijn, een stijgende vreugde met zich mee. Zelfs binnen de grenzen van deze lichamen en een fysiek leven, kunnen we ons de terugkeer voorstellen van iemand van wie we houden en waarvan we dachten dat ze voor altijd verloren waren.

Je hebt de verrukking gezien op de gezichten van families die na vele jaren herenigd zijn in nieuwsberichten. Dat gevoel vult onze ziel als we voor het eerst een glimp opvangen van dierbaren op de landingsplaats.

Voorbereiding om weer bij dierbaren te komen

Geestelijke zielen blijven zich zeer bewust van dierbaren die nog geïncarneerd zijn. Ze zijn zich bewust van hoe ons leven zich ontvouwt en verbinden zich met ons wanneer we aan hen denken. Dit zijn actieve relaties die door alle jaren van scheiding voortduren.

Als de dood nadert, neem dan de tijd om alle zielen die je liefhebt en die in de geest zijn, te herinneren. Geniet van zoete herinneringen; voed jezelf met afbeeldingen die genegenheid en genegenheid bevorderen. Dergelijke gevoelens van liefde kunnen:

+ Roep deze zielen naar je toe in geruststellende bezoeken voor de dood.

+ Roep deze specifieke zielen op om aanwezig te zijn als je aankomt op de landingsplaats.

+ Stem je ziel af om 'sensaties' van liefde in het hiernamaals te herkennen en te ontvangen. Deze afstemming helpt je aandacht te vestigen op de aanwezigheid van liefde (gidsen en zielsvrienden) op de landingsplaats. Verder helpt het je te beschermen tegen op angst gebaseerde hallucinaties of fantasieën die voortkomen uit oude religieuze overtuigingen.

De donkere deur

De dood verschijnt voor ons als een donkere deur. Achter de deur is een geheim waar we naar verlangen en waar we vaak bang voor zijn. Het geheugenverlies waarmee we zijn geboren - dus we zouden dit leven en zijn lessen serieus nemen - houdt de donkere deur goed gesloten en voedt onze verbeelding van de andere kant.

Hoewel de dood voor een ziel een kleine gebeurtenis is, slechts een overgang die ons naar het hiernamaals leidt, biedt het een belangrijke uitdaging. Onze zielskennis - het herinneren van vorige levens, onze zielengroep en alle wijsheid die we in onze incarnaties hebben verworven - verschijnt niet spontaan weer na de dood. De uitzondering zijn echter meer gevorderde zielen die in vele vorige levens zijn gegroeid en geëvolueerd. Voor de meesten van ons kan de periode direct na de dood verwarrend zijn omdat het geheugenverlies langzaam vervaagt. In sommige gevallen waar zielen niet weten dat ze zijn gestorven, waar ze grote angst hebben of een intense gehechtheid aan hun fysieke leven behouden, of waar ze een zelfzuchtig leven hebben geleid zonder liefde, kan het geheugenverlies een lange periode aanhouden.

In veel gevallen hebben zielen een aanzienlijke revivalperiode nodig om zich te herinneren wie ze zijn. Dit alles verklaart waarom de tijdelijke bardo's bestaan ​​- om de ziel een langere periode te bieden om zich haar essentie, haar doel en haar geschiedenis te herinneren.

Hereniging versnelt en bevordert het proces van herinneren wie we zijn. Veel zielen zijn zich bij het eerste glimp van een verloren geliefde nog lang niet bewust van hun plaats in de geest. Alles wat ze weten is dat iemand die hen in de dood heeft achtergelaten, is teruggekeerd. De vreugde is groot, maar verwarring en geheugenverlies kunnen nog voortduren.

De golf van liefde ontstoken door hereniging begint vaak het ontwaken van onze zielekennis. Er kunnen stukjes en beetjes van gedeelde vorige levens opduiken. Er is een terugkerend gevoel van verbondenheid - eerst bij onze groep en ten slotte bij de geheel. De donkere deur begint open te gaan en we beginnen te begrijpen wie we zijn geweest en waar we nu naartoe gaan.

Zielgroei

Als we ons herenigen - eerst op de landingsplaats met gidsen en geliefden en later in onze groep - is er iets dat we onder ogen moeten zien. We zijn veranderd. De terugkerende ziel heeft veranderde energie en nieuwe wijsheid uit het zojuist voltooide leven. En de verwelkomende zielen zijn ook veranderd dankzij hun eigen incarnaties. Elk bezoek aan de aarde (of onze gekozen planeet) is een lange, zware reis die ons op diepgaande manieren verandert.

Als we terugkeren naar de geheel, te allen, we brengen nieuwe kennis terug, maar we brengen ook ons ​​eigen getransformeerde zelf terug. Hoewel onze zielsessentie blijft, zijn we in sommige opzichten nieuw. Het is net als studievrienden die jaren apart hebben gewoond in verschillende landen die elkaar weer ontmoeten. Er is zoveel leven geleefd in de tussenliggende jaren, en er zijn zoveel verliezen, vreugden en worstelingen geweest, dat de oude vriendschap opnieuw moet worden aangepast.

Eerst koesteren ze zich in oude herinneringen. Maar dan moeten ze de achterstand inhalen en voorzichtig proberen te herkennen hoe elk is veranderd. Dit is hetzelfde proces dat zielen doormaken tijdens hereniging in het hiernamaals. Ze moeten zorgvuldig en met liefde een nieuw gevoel voor elkaar herijken. Dit ontdekkingsproces kan heel intiem en mooi zijn. Maar het kan ook schokkend zijn omdat een enkel leven in ons grote veranderingen kan brengen.

Home

Onthoud: je wordt ontvangen, er wordt voor je gezorgd en er zal van je worden gehouden. Dat is de absolute waarheid over de tijd na de dood. En het is de kern van wat u moet weten.

Dat gezegd hebbende, het ontwikkelen van je eigen navigatievaardigheden is nu een enorme troef in het hiernamaals onmiddellijk na de dood. Dodenboeken zijn de originele zelfhulpgidsen. Hoewel veel van de oude boeken meer mythe dan waarheid zijn, boden ze allemaal vaardigheden om oriëntatiepunten te vinden in het hiernamaals.

Welkom bij je dood, bij deze reis. Ik houd de lamp omhoog zodat je vooruit kunt kijken, om je te helpen onbevreesd te lopen. Wij, aan de andere kant, wensen je goede reis als je dit leven loslaat. We wachten op je en verwelkomen je thuis. Ik beloof je dat de donkere deur zal openen en dat het licht van liefde je naar binnen zal brengen.

Copyright 2021. Alle rechten voorbehouden.
Overgenomen met toestemming van de uitgever,
Park Street Press, een afdruk van Innerlijke Tradities Internationaal.

Artikel Bron

Het lichtgevende landschap van het hiernamaals: Jordan's boodschap aan de levenden over wat te verwachten na de dood
door Matthew McKay

boekomslag: Het lichtgevende landschap van het hiernamaals: Jordan's boodschap aan de levenden over wat te verwachten na de dood door Matthew McKayEr is geen betere bron van informatie over de dood en het hiernamaals dan iemand die is gestorven en in de geest leeft. De psycholoog Matthew McKay, die zijn overleden zoon Jordan channelt, biedt een gids voor de levenden na de dood, waarin hij in levendige details onthult wat we kunnen verwachten als we sterven en hoe we ons kunnen voorbereiden op de wonderen van het hiernamaals.

Jordan beschrijft specifiek de overgangservaring en de vroege stadia van het hiernamaals, inclusief hoe je door elke fase moet navigeren, en laat zien hoe de dood een vloeiend rijk van verbeeldingskracht en uitvinding is, een lichtgevend landschap dat volledig uit bewustzijn is gecreëerd. 

Voor meer info en / of om dit boek te bestellen, Klik hier. Ook verkrijgbaar als Kindle-editie. 

Over de auteur

foto van Matthew McKay, Ph.D.Matthew McKay, Ph.D., is een klinisch psycholoog, hoogleraar psychologie aan het Wright Institute, medeoprichter van Haight Ashbury Psychological Services, oprichter van de Berkeley CBT Clinic en medeoprichter van de Bay Area Trauma Recovery Clinic, die mensen met een laag inkomen bedient. klanten. Hij is auteur en co-auteur van meer dan 40 boeken, waaronder: Het werkboek Ontspanning en stressvermindering als Op zoek naar Jordanië. Matthew is de uitgever van New Harbinger Publications.

Meer boeken van Matthew McKay.
 


 Ontvang de nieuwste via e-mail

Wekelijks tijdschrift Dagelijkse inspiratie

Meer artikelen van deze auteur

Dit vind je misschien ook leuk

INNERSEL VOICES

Noorderlicht
Horoscoop Huidige week: 27 september - 3 oktober 2021
by Pam Younghans
Dit wekelijkse astrologische dagboek is gebaseerd op planetaire invloeden en biedt perspectieven en ...
een regenboog in de palm van een open hand
Zilveren voeringen en regenbogen vinden
by Marie T. Russell, InnerSelf.com
Sta open voor het ontdekken van de geschenken die het leven je biedt - verwacht zilveren voeringen en regenbogen, wees op ...
een zwemmer in een groot wateroppervlak
Vreugde en veerkracht: een bewust tegengif tegen stress
by Nancy Windheart
We weten dat we ons in een geweldige tijd van overgang bevinden, waarin we een nieuwe manier van zijn, leven en...
vijf gesloten deuren, een gepijnigd geel, de andere wit
Hoe gaan we verder?
by Marie T. Russell, InnerSelf.com
Het leven kan verwarrend zijn. Er zijn zoveel dingen aan de hand, zoveel keuzes die ons worden voorgelegd. Zelfs een…
Inspiratie of motivatie: wat werkt het beste?
Inspiratie of motivatie: wat komt eerst?
by Alan Cohen
Mensen die enthousiast zijn over een doel, vinden manieren om het te bereiken en hoeven niet geprikkeld te worden...
foto silhouet van bergbeklimmer die een houweel gebruikt om zichzelf te beveiligen
Sta de angst toe, transformeer het, ga er doorheen en begrijp het
by Lawrence Doochin
Angst voelt rot. Daar is geen weg omheen. Maar de meesten van ons reageren niet op onze angst in een...
vrouw zit aan haar bureau en kijkt bezorgd
Mijn recept voor angst en zorgen
by Jude Bijou
We zijn een samenleving die zich graag zorgen maakt. Piekeren komt zo vaak voor, het voelt bijna sociaal acceptabel.…
bochtige weg in Nieuw-Zeeland
Wees niet zo hard voor jezelf
by Marie T. Russell, InnerSelf
Het leven bestaat uit keuzes... sommige zijn "goede" keuzes, en andere niet zo goed. Maar elke keuze…
Het herleiden van destructief denken: affirmaties versus waarheden
Het herleiden van destructief denken: affirmaties versus waarheden
by Jude Bijou, MA, MFT
Constructieve gedachten helpen je het denken opnieuw te bedraden, omdat ze geldig zijn, ongeacht je huidige ...
Geduld: waarom we het nodig hebben en hoe het te krijgen
Geduld: waarom we het nodig hebben en hoe het te krijgen
by Marie T. Russell, InnerSelf.com
Hoewel we 'weten' dat geduld belangrijk is, blijft het een van de grootste lessen van het leven. In onze moderne…
Vrijheid van angst en scheiding: het ware zelf kennen en terugvorderen
Vrijheid van angst en scheiding: het ware zelf kennen en terugwinnen
by Paul Selig
Leven zonder en boven angst is verraad voor de kleine zelf die door angst is opgevoed met betrekking tot ...

MEEST GELEZEN

Hoe wonen aan de kust verband houdt met een slechte gezondheid
Hoe wonen aan de kust verband houdt met een slechte gezondheid
by Jackie Cassell, hoogleraar eerstelijns epidemiologie, honorair adviseur volksgezondheid, Brighton en Sussex Medical School
De precaire economieën van veel traditionele badplaatsen zijn nog verder gedaald sinds de…
De meest voorkomende problemen voor Earth Angels: Love, Fear en Trust
De meest voorkomende problemen voor Earth Angels: Love, Fear en Trust
by Sonja Grace
Terwijl je ervaart dat je een aardse engel bent, zul je ontdekken dat het pad van dienst doorzeefd is met ...
Hoe kan ik weten wat het beste voor mij is?
Hoe kan ik weten wat het beste voor mij is?
by Barbara Berger
Een van de grootste dingen die ik heb ontdekt door elke dag met klanten te werken, is hoe extreem moeilijk ...
Eerlijkheid: de enige hoop op nieuwe relaties
Eerlijkheid: de enige hoop op nieuwe relaties
by Susan Campbell, Ph.D.
Volgens de meeste singles die ik tijdens mijn reizen heb ontmoet, is de typische datingsituatie beladen ...
De rollen van mannen in antiseksismecampagnes uit de jaren 1970 kunnen ons leren over toestemming
De rollen van mannen in antiseksismecampagnes uit de jaren 1970 kunnen ons leren over toestemming
by Lucy Delap, Universiteit van Cambridge
De antiseksistische mannenbeweging uit de jaren 1970 had een infrastructuur van tijdschriften, conferenties, mannencentra ...
Chakra Healing Therapy: dansen naar de innerlijke kampioen
Chakra Healing Therapy: dansen naar de innerlijke kampioen
by Glen Park
Flamencodansen is een genot om naar te kijken. Een goede flamencodanseres straalt een uitbundig zelfvertrouwen uit ...
Een stap naar vrede ondernemen door onze relatie met het denken te veranderen
Stappen naar vrede door onze relatie met het denken te veranderen
by John Ptacek
We brengen ons leven door ondergedompeld in een vloed van gedachten, niet wetend dat een andere dimensie van bewustzijn ...
Een astroloog introduceert de negen gevaren van astrologie
Een astroloog introduceert de negen gevaren van astrologie
by Tracy Marks
Astrologie is een krachtige kunst die ons leven kan verbeteren door ons in staat te stellen onze eigen ...

volg InnerSelf op

facebook icontwitter iconyoutube iconinstagram pictogrampintrest pictogramrss-pictogram

 Ontvang de nieuwste via e-mail

Wekelijks tijdschrift Dagelijkse inspiratie

BESCHIKBARE TALEN

enafarzh-CNzh-TWdanltlfifrdeeliwhihuiditjakomsnofaplptroruesswsvthtrukurvi

Nieuwe attitudes - nieuwe mogelijkheden

InnerSelf.comClimateImpactNews.com | InnerPower.net
MightyNatural.com | WholisticPolitics.com | InnerSelf Market
Copyright © 1985 - 2021 InnerSelf Publications. Alle rechten voorbehouden.