Verliezen en herenigingen in het hiernamaals

Verliezen en herenigingen in het hiernamaals
Afbeelding door Tumisu


Verteld door Marie T. Russell.

Videoversie

De diepste waarheid van het universum is dat liefde eeuwig is; onze relaties met elkaar en de geheel voor altijd doorgaan. We zijn altijd samen (ook al vergeten we het op aarde), altijd verenigd in liefde, altijd en onherroepelijk verbonden met het hele bewustzijn.

Hereniging is een mythe die voortkomt uit ons fysieke leven. Reünie is slechts een ceremonie waarbij geïncarneerde zielsenergie terugkeert naar de geest, en onze zielengroep en vrienden op de trommel slaan om ons thuis te verwelkomen. Maar in werkelijkheid hebben we ze nooit verlaten. Onze collectieve liefde heeft ons altijd vastgehouden alsof we één adem waren.

We voelen ons zo alleen op deze planeet, en de liefde van incarnaties is zo zwak en voorwaardelijk dat isolement normaal lijkt. De leegte van het ongezien hebben van ons diepste zelf (verborgen in een lichaam en een persoonlijkheid) is de wortel van menselijk verdriet, en het is de reden waarom de hoop op vereniging al onze relaties bezielt - met zowel de levenden als de doden. We kunnen op deze plek niet weten dat onze eenzaamheid een illusie is die gecreëerd is voor onze eigen groei.

Als we de dood naderen...

Als we de dood naderen, lijkt de gedachte aan hereniging vaak zoeter. We hebben dierbaren verloren, en zelfs in onze meest intieme relaties kunnen we een afstand blijven voelen - alsof we altijd een beetje uit elkaar hebben geleefd - die verder gaat dan vastgehouden worden, voorbij bekendheid. En omdat opgaan in liefde hier zo moeilijk is, verlangen we er des te meer naar naarmate het leven ten einde loopt. Als we naar de waarheid van onze ziel luisteren, kunnen we instinctief de naderende nadering voelen van onze verbinding met alles waar we van houden. We kunnen deze honger naar hereniging gebruiken om de overgang te verwelkomen.

Zielen van wie we houden en die nu in de geest zijn, verschijnen vaak aan ons in de dagen of uren voor de dood, indien mogelijk, als onderdeel van het plan om onze overgang te vergemakkelijken; ze herinneren ons eraan dat we naar huis gaan en dat er niets is om bang voor te zijn. Dit is niet het product van een stervend brein, anoxie, of het stilleggen van lichaamssystemen. In plaats van een teken van verwarring te zijn, weerspiegelen deze bezoeken de helderheid die komt wanneer onze ziel de beperkende schil van het lichaam begint af te werpen.

Dus hoewel hereniging niet is wat het lijkt (we zijn altijd samen geweest), brengt de illusie van gescheiden zijn, wanneer we er eindelijk van verlost zijn, een stijgende vreugde met zich mee. Zelfs binnen de grenzen van deze lichamen en een fysiek leven, kunnen we ons de terugkeer voorstellen van iemand van wie we houden en waarvan we dachten dat ze voor altijd verloren waren.

Je hebt de verrukking gezien op de gezichten van families die na vele jaren herenigd zijn in nieuwsberichten. Dat gevoel vult onze ziel als we voor het eerst een glimp opvangen van dierbaren op de landingsplaats.

Voorbereiding om weer bij dierbaren te komen

Geestelijke zielen blijven zich zeer bewust van dierbaren die nog geïncarneerd zijn. Ze zijn zich bewust van hoe ons leven zich ontvouwt en verbinden zich met ons wanneer we aan hen denken. Dit zijn actieve relaties die door alle jaren van scheiding voortduren.

Als de dood nadert, neem dan de tijd om alle zielen die je liefhebt en die in de geest zijn, te herinneren. Geniet van zoete herinneringen; voed jezelf met afbeeldingen die genegenheid en genegenheid bevorderen. Dergelijke gevoelens van liefde kunnen:

+ Roep deze zielen naar je toe in geruststellende bezoeken voor de dood.

+ Roep deze specifieke zielen op om aanwezig te zijn als je aankomt op de landingsplaats.

+ Stem je ziel af om 'sensaties' van liefde in het hiernamaals te herkennen en te ontvangen. Deze afstemming helpt je aandacht te vestigen op de aanwezigheid van liefde (gidsen en zielsvrienden) op de landingsplaats. Verder helpt het je te beschermen tegen op angst gebaseerde hallucinaties of fantasieën die voortkomen uit oude religieuze overtuigingen.

De donkere deur

De dood verschijnt voor ons als een donkere deur. Achter de deur is een geheim waar we naar verlangen en waar we vaak bang voor zijn. Het geheugenverlies waarmee we zijn geboren - dus we zouden dit leven en zijn lessen serieus nemen - houdt de donkere deur goed gesloten en voedt onze verbeelding van de andere kant.

Hoewel de dood voor een ziel een kleine gebeurtenis is, slechts een overgang die ons naar het hiernamaals leidt, biedt het een belangrijke uitdaging. Onze zielskennis - het herinneren van vorige levens, onze zielengroep en alle wijsheid die we in onze incarnaties hebben verworven - verschijnt niet spontaan weer na de dood. De uitzondering zijn echter meer gevorderde zielen die in vele vorige levens zijn gegroeid en geëvolueerd. Voor de meesten van ons kan de periode direct na de dood verwarrend zijn omdat het geheugenverlies langzaam vervaagt. In sommige gevallen waar zielen niet weten dat ze zijn gestorven, waar ze grote angst hebben of een intense gehechtheid aan hun fysieke leven behouden, of waar ze een zelfzuchtig leven hebben geleid zonder liefde, kan het geheugenverlies een lange periode aanhouden.

In veel gevallen hebben zielen een aanzienlijke revivalperiode nodig om zich te herinneren wie ze zijn. Dit alles verklaart waarom de tijdelijke bardo's bestaan ​​- om de ziel een langere periode te bieden om zich haar essentie, haar doel en haar geschiedenis te herinneren.

Hereniging versnelt en bevordert het proces van herinneren wie we zijn. Veel zielen zijn zich bij het eerste glimp van een verloren geliefde nog lang niet bewust van hun plaats in de geest. Alles wat ze weten is dat iemand die hen in de dood heeft achtergelaten, is teruggekeerd. De vreugde is groot, maar verwarring en geheugenverlies kunnen nog voortduren.

De golf van liefde ontstoken door hereniging begint vaak het ontwaken van onze zielekennis. Er kunnen stukjes en beetjes van gedeelde vorige levens opduiken. Er is een terugkerend gevoel van verbondenheid - eerst bij onze groep en ten slotte bij de geheel. De donkere deur begint open te gaan en we beginnen te begrijpen wie we zijn geweest en waar we nu naartoe gaan.

Zielgroei

Als we ons herenigen - eerst op de landingsplaats met gidsen en geliefden en later in onze groep - is er iets dat we onder ogen moeten zien. We zijn veranderd. De terugkerende ziel heeft veranderde energie en nieuwe wijsheid uit het zojuist voltooide leven. En de verwelkomende zielen zijn ook veranderd dankzij hun eigen incarnaties. Elk bezoek aan de aarde (of onze gekozen planeet) is een lange, zware reis die ons op diepgaande manieren verandert.

Als we terugkeren naar de geheel, te allen, we brengen nieuwe kennis terug, maar we brengen ook ons ​​eigen getransformeerde zelf terug. Hoewel onze zielsessentie blijft, zijn we in sommige opzichten nieuw. Het is net als studievrienden die jaren apart hebben gewoond in verschillende landen die elkaar weer ontmoeten. Er is zoveel leven geleefd in de tussenliggende jaren, en er zijn zoveel verliezen, vreugden en worstelingen geweest, dat de oude vriendschap opnieuw moet worden aangepast.

Eerst koesteren ze zich in oude herinneringen. Maar dan moeten ze de achterstand inhalen en voorzichtig proberen te herkennen hoe elk is veranderd. Dit is hetzelfde proces dat zielen doormaken tijdens hereniging in het hiernamaals. Ze moeten zorgvuldig en met liefde een nieuw gevoel voor elkaar herijken. Dit ontdekkingsproces kan heel intiem en mooi zijn. Maar het kan ook schokkend zijn omdat een enkel leven in ons grote veranderingen kan brengen.

Home

Onthoud: je wordt ontvangen, er wordt voor je gezorgd en er zal van je worden gehouden. Dat is de absolute waarheid over de tijd na de dood. En het is de kern van wat u moet weten.

Dat gezegd hebbende, het ontwikkelen van je eigen navigatievaardigheden is nu een enorme troef in het hiernamaals onmiddellijk na de dood. Dodenboeken zijn de originele zelfhulpgidsen. Hoewel veel van de oude boeken meer mythe dan waarheid zijn, boden ze allemaal vaardigheden om oriëntatiepunten te vinden in het hiernamaals.

Welkom bij je dood, bij deze reis. Ik houd de lamp omhoog zodat je vooruit kunt kijken, om je te helpen onbevreesd te lopen. Wij, aan de andere kant, wensen je goede reis als je dit leven loslaat. We wachten op je en verwelkomen je thuis. Ik beloof je dat de donkere deur zal openen en dat het licht van liefde je naar binnen zal brengen.

Copyright 2021. Alle rechten voorbehouden.
Overgenomen met toestemming van de uitgever,
Park Street Press, een afdruk van Innerlijke Tradities Internationaal.

Artikel Bron

Het lichtgevende landschap van het hiernamaals: Jordan's boodschap aan de levenden over wat te verwachten na de dood
door Matthew McKay

boekomslag: Het lichtgevende landschap van het hiernamaals: Jordan's boodschap aan de levenden over wat te verwachten na de dood door Matthew McKayEr is geen betere bron van informatie over de dood en het hiernamaals dan iemand die is gestorven en in de geest leeft. De psycholoog Matthew McKay, die zijn overleden zoon Jordan channelt, biedt een gids voor de levenden na de dood, waarin hij in levendige details onthult wat we kunnen verwachten als we sterven en hoe we ons kunnen voorbereiden op de wonderen van het hiernamaals.

Jordan beschrijft specifiek de overgangservaring en de vroege stadia van het hiernamaals, inclusief hoe je door elke fase moet navigeren, en laat zien hoe de dood een vloeiend rijk van verbeeldingskracht en uitvinding is, een lichtgevend landschap dat volledig uit bewustzijn is gecreëerd. 

Voor meer info en / of om dit boek te bestellen, Klik hier. Ook verkrijgbaar als Kindle-editie. 

Over de auteur

foto van Matthew McKay, Ph.D.Matthew McKay, Ph.D., is een klinisch psycholoog, hoogleraar psychologie aan het Wright Institute, medeoprichter van Haight Ashbury Psychological Services, oprichter van de Berkeley CBT Clinic en medeoprichter van de Bay Area Trauma Recovery Clinic, die mensen met een laag inkomen bedient. klanten. Hij is auteur en co-auteur van meer dan 40 boeken, waaronder: Het werkboek Ontspanning en stressvermindering als Op zoek naar Jordanië. Matthew is de uitgever van New Harbinger Publications.

Meer boeken van Matthew McKay.
 


 Ontvang de nieuwste via e-mail

Wekelijks tijdschrift Dagelijkse inspiratie

Meer artikelen van deze auteur

Dit vind je misschien ook leuk

BESCHIKBARE TALEN

enafarzh-CNzh-TWdanltlfifrdeeliwhihuiditjakomsnofaplptroruesswsvthtrukurvi

volg InnerSelf op

facebook icontwitter iconyoutube iconinstagram pictogrampintrest pictogramrss-pictogram

 Ontvang de nieuwste via e-mail

Wekelijks tijdschrift Dagelijkse inspiratie

Marie T. Russell's dagelijkse inspiratie

INNERSEL VOICES

De moed hebben om het leven te leiden en te vragen wat je nodig hebt of wilt.
De moed hebben om te leven en te vragen wat je nodig hebt of wilt
by Amy Fish
Je moet de moed hebben om te leven. Dit omvat ook leren vragen wat je nodig hebt of ...
volle maan boven een heteluchtballon
Onophoudelijke angst of overvloedig leven? Cyclus van de blauwe maan in Waterman
by Sarah Varcas
De periode die begint met deze eerste volle maan (24 juli 2021) en eindigt met de blauwe maan (22…
Horoscoopweek: 19 - 25 juli 2021
Horoscoop Huidige week: 19 - 25 juli 2021
by Pam Younghans
Dit wekelijkse astrologische dagboek is gebaseerd op planetaire invloeden en biedt perspectieven en ...
foto van brandnetelbloemen
Heb je de laatste tijd tegen het onkruid in je tuin gepraat?
by Fay Johnstone
Als kruidkundige heb ik een heel andere kijk op onkruid dan de gemiddelde tuinier die er niet tegen kan...
De vier communicatieregels en -overtredingen, met de nadruk op luisteren
De vier communicatieregels en -overtredingen, met de nadruk op luisteren
by Jude Bijou
Ik heb ontdekt dat alle goede communicatie neerkomt op slechts vier eenvoudige regels. Of het nu met onze…
afbeelding van een man die op vellen papier schrijft
Channelen als hulpmiddel voor genezing en de impact ervan op rouw
by Matthew McKay, PhD.
Toen mijn zoon stierf, geloofde ik niet dat de doden met ons konden praten. In het beste geval leken ze verdwenen...
Digitale afleiding en depressie: de plagen van de 21e eeuw
Digitale afleiding en depressie: de plagen van de 21e eeuw
by Amit Goswami, Ph.D.
We hebben nu steeds groter wordende manieren om de aandacht af te leiden en te consumeren via het nieuwe digitale opiaat van ...
een masker van het gezicht van een man omhoog houden
Is er een juiste manier om dromen te interpreteren?
by Serge Kahili King
Wanneer je anderen de autoriteit geeft om je dromen te interpreteren, stem je in met hun overtuigingen, ...

MEEST GELEZEN

hoor geen kwaad, zie geen kwaad, spreek geen kwaad beeld van kinderen
Doodsontkenning: is geen nieuws goed nieuws?
by Margaret Coberly, Ph.D., RN
De meeste mensen zijn zo sterk gewend aan ontkenning van de dood dat wanneer de dood verschijnt, ze worden gepakt...
De moed hebben om het leven te leiden en te vragen wat je nodig hebt of wilt.
De moed hebben om te leven en te vragen wat je nodig hebt of wilt
by Amy Fish
Je moet de moed hebben om te leven. Dit omvat ook leren vragen wat je nodig hebt of ...
Met de hand brieven schrijven is de beste manier om te leren lezen
Met de hand brieven schrijven is de beste manier om te leren lezen
by Jill Rosen, Johns Hopkins University
Handschrift helpt mensen verrassend sneller en aanzienlijk beter leesvaardigheid te leren dan...
test je creativiteit
Zo test je je creativiteitspotentieel
by Frederique Mazerolle, McGill University
Een eenvoudige oefening om niet-verwante woorden een naam te geven en vervolgens de semantische afstand ertussen te meten...
spuiten voor mug 07 20
Deze nieuwe pesticidevrije kleding voorkomt 100% muggenbeten
by Laura Oleniacz, NC State
Nieuwe insecticide-vrije, mug-resistente kleding is gemaakt van materialen die onderzoekers hebben bevestigd...
een masker van het gezicht van een man omhoog houden
Is er een juiste manier om dromen te interpreteren? (Video)
by Serge Kahili King
Wanneer je anderen de autoriteit geeft om je dromen te interpreteren, stem je in met hun overtuigingen, ...
Digitale afleiding en depressie: de plagen van de 21e eeuw
Digitale afleiding en depressie: de plagen van de 21e eeuw
by Amit Goswami, Ph.D.
We hebben nu steeds groter wordende manieren om de aandacht af te leiden en te consumeren via het nieuwe digitale opiaat van ...
foto van brandnetelbloemen
Heb je de laatste tijd tegen het onkruid in je tuin gepraat?
by Fay Johnstone
Als kruidkundige heb ik een heel andere kijk op onkruid dan de gemiddelde tuinier die er niet tegen kan...

Nieuwe attitudes - nieuwe mogelijkheden

InnerSelf.comClimateImpactNews.com | InnerPower.net
MightyNatural.com | WholisticPolitics.com | InnerSelf Market
Copyright © 1985 - 2021 InnerSelf Publications. Alle rechten voorbehouden.